Valge täispuit köök

Ühe viieliikmelise perekonna unistuse täitumine
Home / Valge täispuit köök

Väljakutse

Pere sooviks oli leida igale asjale oma koht, sh. puu- ja juurviljadele, leivale-saiale, kuivainevarudele ja igapäevastele nõudele. Ära pidi mahtuma nii integreeritav kui mikrolaineahi, nõudepesumasin ja potid-pannid. Sooviti, et köök oleks piisavalt suur koos lastega toimetamiseks.

Tulemus

Pottide-pannide jaoks paigutasin  nurgakappi väljatõmmatava karusselli; puu- ja juurviljade jaoks said valitud punutud korvid, mis lasevad viljadel õhku saada; toiduvarude hoidmiseks panin suure ja kõrge cargokapi; mikroahju sai asetada integreeritud ahjukapi peale.

Kogemus

Selle projekti käigus õppisin leidma lahendusi ka kõige väljapääsmatutest olukordadest – seinapeal jooksvate veetorude tõttu tuli külmik ja cargokapp tuua üldisest köögimööblist ettepoole; paigaldustööde käigus tuli leida lahendus pliidiplaadi tõstmiseks teise kohta.

Fotod: Sigrid Peterson Photography / sigridpeterson.ee

Kliendi tagasiside

Unistuste köök

Hiie kujundas täpselt meie unistuste köögi, kus tasakaalus on nii kaunis kujundus kui ka funktsionaalsus.

Sigrid Peterson

Keerukas ülesanne

Tal oli ka keerukas ülesanne sobitada köök vaheseinaga, milles olid siseaknad; kööki läbis ka laetala ning lisaks oli vaja arvesse võtta, et köögis oli osaliselt väljapuhastatud tellissein.

Sigrid Peterson

Tekkinud probleemid

Ka kõik tekkinud probleemid said head ja kiired lahendused. Lisaks saime asjatundlikku nõu ka köögitehnika valimisel.

Sigrid Peterson

Lõpptulemus

Lõpuks valmis köök, milles viibides siiani õhkame, kui tore see on – see ei ole ainult söögitegemise, vaid pere koosviibimise koht.

Sigrid Peterson

Tänusõnad

Meie köök mahutab kõike nii suurepäraselt, et meil on siiani mõned tühjad kapid!
AITÄH, Hiie!

Sigrid Peterson