Valge kõrgläikega köök

Moodne köök kesklinna üürikorterisse
Home / Valge kõrgläikega köök

Väljakutse

Tellija soov oli saada maast laeni köök etteantud nišši sisse. Integreeritud külmkapp sooviti asetada kahe uksega kappi, kuigi kõrguse tõttu oleks pidanud panema kolme uksega. Kindlasti pidi ära mahtuma nõudepesumasin, integreeritud ahi ja valamu. Ülemised kapid sooviti saada ilma käepidemeteta, alumised kapid süvistatud käepidemetega ning köögitaustaks kindlasti pronks peeglit.

Pildil on valge kõrgläikega köögimööbel, pronksjas tööpind ja pronkspeegel selle taga.

Tulemus

Valamukappi ja väljatõmmatavad käterätikappi sai tehtud paigalduse käigus mõõtmetelt väiksemaks, et mööbel millimeetri pealt nišši ära mahutada. Külmikule sai tellitud eraldi kapi seinad ning erimõõduline uks. Ülemiste kappide põhi lõigati tagasi, et tekkinud vahest saaks kapiuksi avada ka ilma käepidemeteta. Ülemiste kappide alla paigutati süvistatud led-riba valgustus.

Kogemus

Leida lahendusi ja kompromisse kliendi soovide ja meiepoolsete võimaluste osas. Näiteks paigaldati lae alla sama lai liist, kui on sokkel; selleks et saaks kasutada standardseid kapimooduleid, mitte valmistada kallist eritellimusmööblit, mis kliendi eelarve lõhki ajaks.

Pildil on valge kõrgläikega köögimööbel, pronksjas tööpind ja pronkspeegel selle taga.